Investiční projekty

Recyklace obalových materiálů

Jedná se o investici do uzavřeného FKI se světově unikátním patentem. Fond má výhradní spolupráci s největším výrobcem nápojových kartónů na světě. Jsou jediní, kdo umí tento materiál recyklovat. 

Výše minimální investice je 100 000 EUR a časový horizont investice 5–7 let. Očekává se zhodnocení až 10 % ročně + 3–4 násobek investované částky na konci investice, kdy fond vstoupí na burzu.

Očekávám zhodnocení až 10% p.a.

Rodinná firma

Nákup rodinné firmy přes FKI fond, dosazení vlastního managementu, ozdravení firmy a následný prodej.

Minimální investice je 10 000 000 Kč a časový horizont 1,5 roku. Aktuálně je společnost v prodeji, celý proces se povedl a očekává se zhodnocení mezi 100–150 %.

Očekávám zhodnocení 100–150 %

Bioplynové stanice

Přímá investice do projektu na výstavbu bioplynových stanic s minimální výší investice 10 000 000 Kč a časovým horizontem 1 rok. Povedlo se zhodnocení 60 %.

Povedlo se zhodnocení 60 %

Fond na krypto aktiva

Investice do FKI fondu (pro nás s diskontem na nákupní ceně 50 %), tzn. jen nákupem byl investor 50 % v zisku. Výše minimální investice byla 1 000 000 Kč a časový horizont neomezený. 

Aktuální zhodnocení 67,8 %

Developerský projekt

Jedinečný projekt na výstavbu několika vil v CHKO, formou tichého společenství. Minimální investice ve výši 1 000 000 Kč a investiční horizont 2 roky. Zhodnocení se očekává v rozmezí  20–25 % p.a.. Aktuálně jsme cca v polovině projektu.

Zhodnocení se očekává 20–25 % p.a.

Pohledávky

Investice do FKI 4 mil. Kč do prioritních akcií + 1 mil. Kč do zakladatelských akcií, přičemž zakladatelské akcie se zhodnocují o více než 40 % p.a.. Minimální investice byla 5 mil Kč. Časový horizont není omezen. 

Zhodnocení aktuálně celého portfolia (zakladatelské + prioritní akcie) je 16 % p.a.

Zhodnocení celého portfolia 16 % p.a.

Řízení rentiérských portfolií

Za poslední rok se mi podařilo na rentiérských portfoliích dosáhnout celkového výnosu 10 % p.a. i při započtení likvidní rezervy.

Celkový výnos 10 % p.a.

*Tuto činnost nevykonávám jako vázaný zástupce společnosti In Investments a.s. IČ: 03002578.

Prodej firem a majetku

Kromě výše uvedených investičních úspěchů mám také bohaté zkušenosti na poli prodeje firem a majetku. Realizoval jsem s klienty prodej celých firem a obchodních podílů v řádu stovek milionů Kč.

Rád vám pomohu s převodem firmy na jiného majitele, s přípravou firmy na prodej i s rozdělením majetku do rodinného holdingu. Věnuji se také aktivní práci s firemními úvěry pro optimalizaci budoucího prodeje.

Přejít nahoru